Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Koronawirus - co musisz wiedzieć ?

Koronawirus - co musisz wiedzieć ?

6 marca 2020

Informacja dotycząca zakładów zwiększonego ryzyka wystąpienia awarii przemysłowej na terenie powiatu pszczyńskiego

27 lutego 2020

Stosownie do postanowień art. 267 ust. 1  ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. 2019 poz. 1396 ze zm.) oraz na podstawie § 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 2 grudnia 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu informacji wymaganych do podania do publicznej wiadomości przez właściwe organy Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2015r., poz. 2145) znajdują się na stronie podmiotowej BIP Komendy Powiatowej PSP w Pszczynie.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca zakładów zwiększonego ryzyka wystąpienia awarii przemysłowej na terenie powiatu pszczyńskiego

UWAGA NA OSZUSTÓW

10 lutego 2020

Ponownie na terenie naszego powiatu uaktywniły się osoby podające się za funkcjonariuszy  "straży pożarnej w Pszczynie" oferujące szkolenia oraz sprzedaż artykułów przeciwpożarowych (np. koce gaśnicze). 
Informujemy, że żaden funkcjonariusz ani pracownik Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach oraz Komendy Powiatowej PSP w Pszczynie nie prowadzi akcji marketingu telefonicznego, zbiórki pieniędzy ani nie prosi o dokonywanie przelewów pieniężnych.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zanotować numer telefonu (w razie możliwości zarejestrować rozmowę) oraz niezwłocznie skontaktować się z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie (32 4493700) lub powiadomić Policję.

Czytaj więcej o: UWAGA NA OSZUSTÓW
Przejdź do - III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)

III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)

9 stycznia 2020

 Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowanie wizerunku służb ratowniczych.

Czytaj więcej o: III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-03-10
Data publikacji:2015-03-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:26467