Udane zakończenie sezonu

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 grudnia 2016

W dniu 14.12.2016 roku w obiekcie PARKU WODNEGO w Tarnowskich Górach odbyły się IX Mikołajkowe Zawody Strażaków PSP w Pływaniu o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Zawody te zaliczały się również jako kolejna runda Śląskiej Ligi Strażaków PSP w Pływaniu.

Ostatnia rywalizacja w tym roku nie mogła odbyć się oczywiście bez Pszczyńskich Strażaków. Na starcie jak zwykle zameldowali się: st. str. Marek Pipans, który to  najpierw zajął w indywidualnym występie III miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym a następnie wspomógł swoich kolegów st. sekc. Dawida Kuglarza, st. sekc. Michała Szczepankiewicza oraz sekc. Rolanda Gamżę w wyścigu sztafet na dystansie  4X50 metrów stylem  dowolnym zdobywając również III miejsce.

W klasyfikacji generalnej Śląskiej Ligi Pływackiej Strażaków PSP  Nasi reprezentacji także zajęli wysokie miejsca: Po III rundach st. str. Marek Pipans został sklasyfikowany na II miejscu w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym. Na II pozycji uplasowała się również sztafeta 4X50 metrów stylem dowolnym ww. składzie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów w przyszłym sezonie.